DARK CSS LIGA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DARK CSS LIGA

VECERAS U 19:30 IZLACENJE PAROVA na ovom serveru ip:193.192.58.80:27029

HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

DRUGO KOLO

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin

Broj komentara : 32

DRUGO KOLO Empty
KomentarNaslov komentara: DRUGO KOLO   DRUGO KOLO I_icon_minitimeMon Jun 27, 2011 7:45 am

GRUPA A
-=UeG=-[ Unexpected E-Sport Gaming. ] - OutLawz™ | POBJEDA UEG 16:6
BORBET - G6|POBJEDA G6 16:3

GRUPA B
AVALON - St[o.O]cK |POBJEDA AVALONA 16:0
мαѕтєя™| -Dark-Tiger|POBJEDA DARK TIGERA 5:16

GRUPA C
HOF - OutLawz™2 |POBJEDA OUTLAWZA 2 0:10
oŁd schooŁ –MøяяIs™|POBJEDA MORISA 5:16

GRUPA E
[CroSS.BoNe] - TEAM 4EVER |POBJEDA TEAM 4EVERA 16:10
Bodulac - [UNEF]™ |POBJEDA BODULACA 16:6

GRUPA F
FIRM –Brigada|POBJEDA FIRMA 16:0
Webster-Verno|POBJEDA VERNA 16:14

Admin: komentar modifikovan dana: Sat Jul 02, 2011 10:51 am; prepravljeno ukupno 13 puta
Na vrh Go down
https://darkcssliga.forumcroatian.com
unknown
Gost

DRUGO KOLO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DRUGO KOLO   DRUGO KOLO I_icon_minitimeTue Jun 28, 2011 10:33 am

Ovo ce biti zanimljivo gledati kako igraju FIRM - Brigada i borbet - G6 (G6 navijam za vas)..
Moje pretpostavke su da ce G6 razvaliti borbet , ali za FIRM i Brigadu neznam posto su oba klana izuzetno jaka...
P.S. na server gde si liga odrzava mogli bi ste da stavite zastitu... posto ga rusi SVAKO!!! Pa i ja Very Happy
Pozzz od Unknown-a Laughing
Na vrh Go down
cFGdude
Gost

DRUGO KOLO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DRUGO KOLO   DRUGO KOLO I_icon_minitimeTue Jun 28, 2011 10:41 am

Pa brt naravno da ce tako biti i ja vise volim G6 od borbeta koji se kurce a nemaju muda... tigo sere kao nesto dovedite mame sestre tetke da igraju sa nama i mogu dati picke e moj tigo da krava ima suknju picku nebi video!!! Bote ruzni kao si jak preko net-a pa ubio bi te da si pored mene... ti si jedan obican sminker i picka koja je jaka preko css-a....da se vratim na nasu temu... Za brigadu ce FIRM uzeti najjacu postavu koja bude bila dostupna i potrudicemo se da pobedimo.
Na vrh Go down
UniQue ` W.

Broj komentara : 1

DRUGO KOLO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DRUGO KOLO   DRUGO KOLO I_icon_minitimeWed Jun 29, 2011 7:37 pm

admine mogo bi da popravis tamo pise old school-morris i napiso si 16:5 koda su oni dobili
Na vrh Go down
Sponsored content

DRUGO KOLO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: DRUGO KOLO   DRUGO KOLO I_icon_minitime

Na vrh Go down

DRUGO KOLO
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» TRECE KOLO